Imprezy

Wieczór panieński

Wieczór panieński w Katowicach

Wieczór panieński nie musi być nudny i schematyczny. Spędzenie go w wirtualnej rzeczywistości zapadnie w pamięci na długo. Najnowsza technologia pozwoli się przenieść do wyjątkowego świata, w którym czeka wiele przygód. Będzie można rywalizować, współpracować, śmiać się, krzyczeć i piszczeć. W wirtualnym świecie emocjom nie ma końca. Do dyspozycji Pań pozostaje 6 stanowisk VR. Każda z kobiet może cieszyć się niepowtarzalną rozrywką, a zakres gier jest na tyle szeroki, że trafi w gusta każdej uczestniczki zabawy, nawet gdy nigdy wcześniej nie była fanką podobnych atrakcji. To wyjątkowy pomysł na wieczór panieński w Katowicach. Korzystając z symulatora rollercoastera, jazdy czy samolotu, nie w sposób opanować emocje. W takim miejscu nie ma mowy o nudzie. Salon wyposażony jest również w konsole do gier oraz stanowisko z karaoke. Każda z kobiet może dać się porwać alternatywnej rzeczywistości i oderwać od codzienności.

Wieczór Panieński Katowice

Nie tylko wynajęcie tancerza – najciekawsze zabawy i atrakcje na wieczór panieński

Najbardziej osławioną atrakcją na wieczór panieński jest oczywiście wynajęcie skąpo ubranego tancerza. W rzeczywistości często okazuje się jednak, że taki prezent bardziej zawstydza pannę młodą niż ją cieszy. Dobrą alternatywą może być wynajem stanowisk wirtualnej rzeczywistości.

Najważniejsze, by atrakcje były dopasowane do temperamentu i upodobań panny młodej. Z tym jednak nie powinno być problemu – kto bowiem zna ją lepiej niż świadkowa?

Na każdym stanowisku wirtualnej rzeczywistości posiadamy kilkadziesiąt aplikacji, gier, filmów – virtual reality (VR) dlatego też jesteśmy w stanie dopasować scenariusz imprezy do upodobań panny młodej.

Wieczór Panieński w Cybermagii

Spędzanie tego wyjątkowego wieczoru przed zamążpójściem w salonie wirtualnej rzeczywistości nie jest popularne, dlatego wywoła falę ekscytacji zarówno u Panny Młodej, jak i u każdej z zaproszonych przyjaciółek. Z takiej imprezy każda z Pań wyjdzie zadowolona i w idealnym nastroju, aby udać się do klubu na ciąg dalszy imprezy. Planując wieczór panieński w Katowicach, warto uwzględnić salon wirtualnej rzeczywistości jako tzw. Befor. To najlepsze miejsce, które rozkręci każde towarzystwo, zwłaszcza damskie. Ten sposób na pożegnanie panieńskiego stanu swojej przyjaciółki może wykorzystać świadkowa. Panna Młoda na pewno będzie nim zachwycona.

Wieczór Panieński w Salonie VR

 

Pełen pakiet atrakcji dostępny na każdej imprezie!

Horror – Myślisz, że nic nie jest w stanie Cię przerazić? Zaprowadzimy Cię w psychodeliczne miejsca inspirowane filmami grozy, w którym sprawimy, że odkryjesz nieznane Ci dotąd fobie.

AdrenalinaPrzeniesiemy  cię w świat ekstremalnych doznań! Posiadamy aplikacje, które pomogą poczuć na własnej skórze adrenalinę podczas skoków na  bungee, jazdy na rollercoasterze, czy wielkiej huśtawce.

Rywalizacja – Nic tak nie podnosi adrenaliny podczas zabawy jak zdrowa rywalizacja pomiędzy uczestnikami.

To tylko początek naszych możliwości! Gwarantujemy rozrywkę na najwyższym poziomie!

Wieczór Panieński - Salon VR Katowice

Sprawimy, że Twoja impreza będzie niezapomniana, zwariowana, kosmiczna, a możliwość jazdy symulatorami wywoła niesamowite emocje nie tylko u kierowców.

Ten ostatni wieczór wolności spędź z nami na fantastycznej zabawie z naszymi atrakcjami.

Najlepsze atrakcje na wieczór panieński tylko w Cybermagii!

CENNIK ORGANIZACJI IMPREZY

  Wtorek-Piątek Sobota-Niedziela
2 godziny 999 zł 1099
3 godziny 1499 zł 1599
4 godziny 1999 zł 2099

W cenie pełna i wyłączna rezerwacja lokalu + słodkie oraz słone przekąski, napoje, kawa, herbata.
Powyżej 12 osób każda kolejna osoba + 40 zł/godz. (Maksymalnie do 20 osób)

Zdecydowana na imprezę? Zarezerwuj lokal!

Rezerwacja

Rezerwacja lokalu - zadatek