Pomysły Na Imprezę

Escape Room VR

escape room vr

Escape Room – Dom zagadek VR

Wyobrażałeś sobie kiedyś, że możesz stać się bohaterem powieści detektywistycznych i będziesz próbował rozwiązywać wiele zagadek? Czy Twoimi idolami są Sherlock Holmes, Jane Marple czy Wiktor Forst, którzy są ciągle na tropie odkrycia wielkich tajemnic? Jeśli od nadmiernego myślenia nie boli cię głowa, to znalazłeś się w idealnym miejscu.

Jedyny w Polsce Escape Room VR – Ubisoft Escape Games

Escape Room VR

(więcej)

Zabawa typu Escape Room

Przedstawiamy Escape Room – Dom Zagadek VR w Cybermagii, który zmusi cię do wysiłku mentalnego. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które są zafascynowane światem wirtualnym  i chciałyby przeżyć coś niesamowitego. Escape Room VR oferuje Ci możliwość zmierzenia się z tykająca bombą. Razem z przyjaciółmi musicie ją rozbroić w jak najkrótszym czasie, by nikomu nie stała się krzywda. Myślisz, że to nie dostarczy adrenaliny? To co powiesz, byśmy cię zamknęli w opuszczonym laboratorium, w którym nie wiesz, co cię czeka. Jest to idealne połączenie zagadki i horroru, które jest przeznaczone tylko dla ludzi o mocnych nerwach!

escape room

Escape Room Katowice

Zamknięte pomieszczenie? Z nami doświadczysz czegoś więcej

Zabawa typu Escape Room VR pozwoli Ci się również wczuć w egzorcystę, który ma na celu poznać historię ducha nękającego miasto. Jeśli potrafisz myśleć logicznie i wiesz, co z czego wynika, to jest to idealne miejsce dla Ciebie. Musisz pamiętać, że nawet najmniejszy detal jest ważny by być w stanie wydostać się z pokoju i powrócić do świata rzeczywistego. Czekają na Ciebie różnorodne efekty specjalne, które sprawią, że poczujesz się jakbyś był naprawdę zamknięty w nieznanym Ci pomieszczeniu. Jako dom zagadek VR dostarczamy nie tylko potrzebny sprzęt, ale również różnorakie emocje.

Dom Zagadek Katowice

Emocje gwarantowane!

Wszelkie seanse są tak idealnie zaprojektowane, by były w stanie wpłynąć na twoja psychikę. Poczujesz się tak, choćbyś za kilka sekund miał zginąć w wyniku wybuchu bomby. Jeśli chcesz pokazać wszystkim, że minąłeś się z powołaniem i powinieneś być detektywem, to śmiało wpadaj do naszego wirtualnego escape roomu. Adrenalinę gwarantujemy od przekroczenia naszego progu do momentu ściągnięcia gogli VR. Nie musisz się bać, że nie wrócisz do domu. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, by Ci się udało powrócić do świata rzeczywistego;)

Escape Room Katowice

Przed wizytą w naszym salonie, zarezerwuj sobie miejsce!

Zarezerwuj Escape Room