Imprezy

Wieczór kawalerski

Wieczór kawalerski w Katowicach

Najczęściej wymienianą atrakcją wieczoru kawalerskiego bez wątpienia jest zaproszenie tancerki. Okazuje się jednak, że coraz więcej panów (i panien) młodych sobie tego nie życzy. Warto więc wyjść nieco poza schemat i zaplanować bardziej oryginalne – i często bardziej interesujące – atrakcje na wieczór kawalerski. Może w końcu uda się zrobić coś, na co zwykle brakuje czasu lub funduszy? Dobrymi pomysłami na urozmaicenie męskiego spotkania mogą być zawody w wirtualnej rzeczywistości ,  wyścigi na symulatorach jazdy.

Impreza integracyjna dla pracowników

Organizacja wieczoru kawalerskiego jest marzeniem zarówno przyszłego pana młodego  jak i jego gości. Uczestnikom takich imprez zapewniamy nie lada atrakcje, wyposażenie naszego salonu VR jest bogate. Udany wieczór, pełen dobrej zabawy, będzie stanowił dla pana młodego lepszy prezent niż jakikolwiek inny podarunek. Dla reszty jego uczestników będzie niesamowitym oderwanym od rzeczywistości czasem spędzonym na idealnych męskich rozrywkach w przyjacielskim gronie.

Wieczór Kawalerski Cybermagia

Żyjemy w XXI wieku i to w dosłownym tego słowa znaczeniu, więc dorobek technologiczny, jaki osiągnęliśmy w porównaniu do jeszcze kilku ubiegłych lat jest zaskakujący. Udostępniamy więc miejsce gdzie każdy z nas może poczuć zaawansowanie wirtualne, które pozwoli wejść w świat nierealny, a jednak będący naszą rzeczywistością. Pozwól przenieść się do cybermagicznej krainy, gdzie możesz poczuć się jak w scenerii ze swoich ulubionych książek czy filmów…

Kawalerskie Cybermagia

Pomysły na wieczór kawalerski w Katowicach

Wszystkim uczestnikom wieczoru kawalerskiego zapewniamy szeroki wybór atrakcji. Proponujemy:

Symulatory Wieczór Kawalerski

Wieczór kawalerski pełen rozrywki

Nie oszukujmy się mężczyźni w każdym wieku czują pociąg do elektroniki oraz całej otoczki z nią związaną. Możemy sprawić, że wieczór kawalerski w Katowicach, będzie historią, która już na stałe zagości w pamięci wszystkich uczestników imprezy. Ten symboliczny ostatni dzień „wolności”, będzie przepełniony rozrywką, która sprawi przyjemność wszystkim obecnym. Przecież każdy z nas w dzieciństwie marzył by usiąść za sterami samolotu czy jechać na jednym z największych rollercosterów. U nas jest to możliwe do zrealizowania…oczywiście wirtualnie. Spróbujcie swoich sił na symulatorach jazdy – takie atrakcje dają gwarancję udanego wieczoru kawalerskiego w Katowicach.

Wieczór Kawalerski w Katowicach

Zapewnijcie swoją obecność, my ze swojej strony dajemy gwarancję niezapomnianych wrażeń i zajmiemy się resztą. Zapewniamy dobrą zabawę i przeniesienie się do równoległej rzeczywistości… tej wirtualnej. Zapraszamy!

Wieczór Kawalerski Katowice

To tylko początek naszych możliwości! Gwarantujemy rozrywkę na najwyższym poziomie!

Sprawimy, że Twoja impreza będzie niezapomniana, zwariowana, kosmiczna, a możliwość jazdy symulatorami wywoła niesamowite emocje nie tylko u kierowców.

Ten ostatni wieczór wolności spędź z nami na fantastycznej zabawie z naszymi atrakcjami.

Najlepsze atrakcje na wieczór kawalerski tylko w Cybermagii!

Skontaktuj się z nami już dziś, a przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

CENNIK ORGANIZACJI IMPREZY

Czas wt. – pt. sb. – nd.
2 godziny 999 zł 1099 zł
3 godziny 1499 zł 1599 zł
4 godziny 1999 zł 2099 zł

W cenie pełna i wyłączna rezerwacja lokalu + słodkie oraz słone przekąski, napoje, kawa, herbata.
Powyżej 12 osób każda kolejna osoba + 40 zł/godz.

Rezerwacja

Zdecydowany na imprezę? Zarezerwuj lokal!

Rezerwacja lokalu - zadatek