Atrakcje

Dom strachu VR

Cybermagia Dom Strachów VR

Dom strachu VR

Dom strachu VR. Lubisz horrory i chciałbyś kiedyś przeżyć, to co bohaterowie najpopularniejszych filmów grozy? Tytuły takie jak „Piła”, „Paranormal Activity”, „Obecność” czy „To” nie są ci obce, a oglądanie ich sprawia ci przyjemność? Jeśli lubisz się bać, a nieprzespane noce nie są dla Ciebie czymś nienormalnym, to trafiłeś do idealnego miejsca.

Dom strachu

Wirtualny dom grozy

Dom grozy VR w Cybermagii jest idealnym miejscem dla Ciebie. Doświadczysz tutaj tak niesamowitych rzeczy, że nawet Ci się to nie śniło w najgorszych koszmarach. Co jako Dom grozy VR możemy ci zaproponować? Seanse w świecie wirtualnej rzeczywistości, które sprawią, że będziesz bał się spędzać czas w ciemności, a każdy najdrobniejszy szelest przyprawi Cię o dreszcze. Pewnie nie raz widzieliście, by bohater wchodził do opuszczonej piwnicy czy gdzieś, gdzie nie powinien i zastanawialiście się, dlaczego on to robi. Teraz ty możesz stać się tym bohaterem i przeżyć to co on. Prawdopodobnie popełnisz wszystkie błędy, które cię tak bardzo irytują w horrorach i będziesz musiał wykombinować, jak je rozwiązać i nie dać ponieść się emocjom.

Horror House w wirtualnym świecie

Dom strachu VR oferuje seanse i gry oparte na najstraszniejszych horrorach. Pewnie uważasz, że jest to przecież tylko gra i nie da się odczuć takiego strachu jak w horrorze? Może klimat opuszczonego domu pośrodku ciemnego lasu, który jest oddalony dziesiątki kilometrów od najbliższych zabudowań Cię przekona? Dużo ludzi uważa, że to muzyka nadaje nastrój horrorowi. Dom strachu VR również ją zapewni. W słuchawkach usłyszysz skrzypniecie starej podłogi tuż za tobą, odwrócisz się, a tam nikogo nie będzie. Co teraz byś zrobił?

Dom Strachów Katowice

Przyjdź i zobacz, ale pamiętaj, że nie zastaniesz tabliczki „Zakaz wejścia”, porozbijanych szyb czy piszczących huśtawek. Dopiero jak założysz gogle VR przeniesiesz się do horroru i staniesz się jego bohaterem. Dom strachu VR Cybermagia jest zawsze otwarty dla osób, które myślą, że nie wiedzą co to jest strach. Gwarantujemy paraliżujące emocje. Wszelkie granice miedzy światem realnym, a przedstawionym zatrą się w sposób niezauważalny. Odwiedź Dom strachów VR, ale pamiętaj, że wchodzisz na własną odpowiedzialność.

Wybierz jeden z trzech scenariuszy Escape Room w klimacie horroru. 

Sanktuarium

Escape Room - Sanktuarium


Dom Strachu

Escape Room - Dom Strachu


Dom Strachu: Przeklęte Dusze

Dom Strachu - Przeklęte Dusze

 

 


Dom Strachu: Zew Krwi

Escape Room Dom Strachu Zew Krwi

Gwarantujemy niesamowitą zabawę i wspaniałe przeżycia podczas wizyty w Domu Strachów VR!

Przed wizytą w naszym salonie, zarezerwuj sobie miejsce!

Rezerwacja