Pomysły Na Imprezę

Impreza sportowa

e-sport w Katowicach

E-Sport w Cybermagii

E-sport w Katowicach również w Cybermagii. Podczas imprez integracyjnych, urodzin czy wieczorów kawalerskich stawiamy na rywalizację, a nic tak nie podnosi adrenaliny podczas zabawy jak zdrowa rywalizacja pomiędzy uczestnikami. Duch zdrowej rywalizacji wprowadzamy przez zestaw aplikacji o tematyce sportowej przeniesionych do realiów wirtualnej rzeczywistości. Aplikacje idealnie nadają się do wprowadzenia rywalizacji, która świetnie sprawdza się w zamkniętych grupach. Czy potrzeba czegoś więcej?

Dodatkowo proponujemy gry ruchowe na konsolę – tutaj ciało jest kontrolerem, a postać w grze powtarza nasze ruchy! Przykładowo możemy zagrać z grupą znajomych w piłkę nożną, tenis, siatkówkę, kręgle, golf, boks.

Dart‼️ to kolejna możliwość rywalizacji ze znajomymi‼️ oraz jedna z niewielu gier towarzyskich, w których równie ważna co zręczność jest obrana przez nas strategia rozgrywki.
Aby odnieść w niej sukces musisz wykazać się celnym okiem i odpowiednią precyzją.

Możemy zaproponować wiele gier sportowych na gogle VR. Cybermagia to jedyne takie miejsce z VR w Katowicach. Sportową rywalizację zapewniamy w następujących dyscyplinach sportowych: Piłka nożna, Tenis,  Strzelectwo, Koszykówka, Hokej i inne.

Symulator Jazdy VR

Poziom wrażeń podniesie rywalizacja między uczestnikami wydarzenia, którą zapewnimy dzięki organizacji wyścigów na symulatorze jazdy.

Wybierając symulator jazdy VR, możesz poczuć się jak prawdziwy kierowca rajdowy lub wyścigowy. Rywalizacja wspaniale urozmaici każdy rodzaj imprezy. Zapewnia niesamowitą dawkę adrenaliny. Jeśli lubisz się ścigać i rywalizować, koniecznie wypróbuj profesjonalny symulator jazdy VR.

W naszej bazie danych mamy kilkaset samochodów i torów z całego świata. Wszystkie samochody gwarantują doskonałą symulację wyścigów rajdowych i umożliwiają dobór zaawansowanych ustawień, podobnych jak w autentycznych maszynach.

Slot Cars sprawdza się wspaniale na imprezach firmowych i integracyjnych. Możesz też w ten sposób uatrakcyjnić swoje urodziny lub po prostu spotkanie ze znajomymi. Każdy zawodnik korzystając z kontrolera, może w dowolnym momencie przyspieszyć, zwolnić i zmienić pas ruchu. Do zestawu dołączony jest też nowoczesny system pomiaru czasu. Wyniki zawodników podawane są z dokładnością do setnej sekundy. E-Sport w Katowicach zawitał na stałe!

Gwarantujemy niesamowitą zabawę i wspaniałe przeżycia na Twojej imprezie!

Przed wizytą w naszym salonie, zarezerwuj sobie miejsce!

Kontakt

Zdecydowany na imprezę? Zarezerwuj lokal!

Rezerwacja Lokalu