Pomysły Na Imprezę

Emocje i Adrenalina

Nietypowe atrakcje w Katowicach

Nietypowe atrakcje w Katowicach.

Nietypowe atrakcje? Z nami o  możliwe! Przeniesiemy cię w świat ekstremalnych doznań! Posiadamy aplikacje, które pomogą poczuć na własnej skórze potężną dawkę adrenaliny.

Gogle VR sprawiają, że nie mając innego punktu odniesienia, wierzymy w obrazy wyświetlane w nich. Stwarza to idealną możliwość aby zabrać ludzi w niezapomnianą podróż po świecie emocji i rozrywki. Gwarantując przy tym wysoką dawkę adrenaliny oraz nietypowe atrakcje w Katowicach. Wszystkie przeciążenia, czuć w całym ciele. Nie wierzysz? Sprawdź nas!

Polecane gry:
rollercoaster VR – to niezwykłe połączenie realnego świata z wirtualną rzeczywistością, w rozpędzonej do granic możliwości kolejce górskiej! Aplikacja dostarcza wielu emocji i przezabawnych reakcji.

ekstremalna huśtawka – zapnij pasy i trzymaj się mocno krzesła. Ta oto huśtawka zapewni Ci wiele rzeczywistych wrażeń. Wzniesie Cię ponad budynki, przyśpieszy, zakręci, a na końcu czeka Cię niespodziewany zwrot akcji.

deska strachu – To doświadczenie, które przetestuje nasz lęk wysokości i pokaże jak realna może być wirtualna rzeczywistość. Zakładamy gogle VR, wyjeżdżamy windą na ostatnie piętro wirtualnego wieżowca, po otwarciu drzwi pojawia nam się deska, po której musimy przejść. W rzeczywistości zaś prawdziwa deska o identycznych wymiarach leży na ziemi. Efekt? Przeróżne reakcje i dużo emocji, szczególnie dla osób, które boją się wysokości.

skok na bungee – znajdziesz się bardzo wysoko, między budynkami. Z góry zobaczysz całe miasto. Twoim zadaniem jest zrobić tylko ten jeden, jedyny krok, aby skoczyć. Czy dasz radę to zrobić?

Gwarantujemy niesamowitą zabawę i wspaniałe przeżycia na Twojej imprezie!

Przed wizytą w naszym salonie, zarezerwuj sobie miejsce!

Rezerwacja