Imprezy

Before z Przyjaciółmi

Nasz salon wirtualnej rzeczywistości, to doskonałe miejsce na spędzenie czasu przed wybraniem się na miasto. Zarezerwuj miejsce dla siebie i swoich znajomych. Wpadnijcie do nas, na małą rozgrzewkę w wirtualnym świecie. Zabawa w wirtualnej rzeczywistości czy wyścigi na symulatorach to idealny zamiennik dla kręgli, bilarda czy kina.
Przed wizytą w naszym salonie, zarezerwuj sobie miejsce!
Salon Gier VR - Strefa VR Cybermagia
Może w końcu uda się zrobić coś, na co zwykle brakuje czasu lub funduszy? Dobrymi pomysłami na urozmaicenie spotkania w gronie znajomych mogą być zawody w wirtualnej rzeczywistości lub wyścigi na symulatorach jazdy.
Uczestnikom takich imprez zapewniamy najlepsze atrakcje, wyposażenie naszego salonu VR jest bogate i niepowtarzalne. Udany wieczór, pełen dobrej zabawy, będzie stanowił dla całej ekipy niezapomniany wypad.  Dla wszystkich uczestników będzie niesamowitym oderwanym od rzeczywistości czasem spędzonym na idealnych rozrywkach w przyjacielskim gronie.
Salon Gier VR Katowice

Wszystkim uczestnikom zapewniamy szeroki wybór atrakcji. Proponujemy:

Salon gier VR - Symulatory Jazdy

Zapewnijcie swoją obecność, my ze swojej strony dajemy gwarancję niezapomnianych wrażeń i zajmiemy się resztą. Zapewniamy najlepszą zabawę i przeniesienie was do równoległej rzeczywistości… tej wirtualnej. Zapraszamy!

To tylko początek naszych możliwości! Gwarantujemy rozrywkę na najwyższym poziomie!

Doskonała lokalizacja sprawia, że jesteśmy doskonałym miejscem na before przed wieczornym wyjściem na miasto!