Atrakcje

Symulator Lotu Samolotem VR

Symulator Lotu Katowice

Symulator lotu samolotem  już dostępny w naszym salonie VR! Usiądź wygodnie w wirtualnym kokpicie samolotu i ciesz się lotem w ruchomym symulatorze lotu VR . Główną cechą symulatora lotu samolotem VR to 2 ruchome siłowniki generujące przeciążenia dochodzącym do 2G!!! Nauczymy Cię podstaw latania samolotem Beechcraft King Air C90 lub jeśli wolisz wskocz na miejsce kapitana i wyląduj potężnym Boeing 747-400 na jednym z najbardziej ruchliwych lotnisk na świecie. Lot w ruchomym symulatorze lotu odzwierciedla prawdziwe warunki panujące podczas lotu. Przygoda w Symulatorze Lotu VR to super zabawa podczas wyjść ze znajomymi, imprez integracyjnych, wieczorów kawalerskich i panieńskich, czy urodzin.  Przygoda za sterami symulatora lotu wreszcie dostępna dla wszystkich w salonie VR w Katowicach!

Symulator lotu samolotem Katowice Symulator lotu samolotem Katowice Symulator lotu samolotem Katowice Symulator lotu samolotem Katowice Symulator lotu samolotem Katowice

Symulator Lotu Odrzutowcem

Zasiądź za sterami legendy F-18 Hornet i spróbuj ją okiełznać! Realistyczny ruchomy symulator lotu samolotem pozwoli Ci poczuć się niczym prawdziwy pilot. Wzlecieć na niebotyczną wysokość i osiągać wielkie prędkości pikując w dół. Nie uwierzysz, że to tylko symulacja! Wychodząc zażądasz spadochronu! Symulator lotu samolotem VR daje nieograniczone możliwości: wybór wielu tras, lądowanie na różnych lotniskach i w różnych warunkach.

Symulator Lotu – Katowice

Niezależnie czy preferujesz loty prywatne czy komercyjne nasz symulator lotu samolotem VR to dla każdego entuzjasty lotów lotniczych obowiązkowa pozycja. Lot w symulatorze lotu samolotem to możliwość przekonania się jak wyglądają Katowice lub każde inne miejsce na świecie z “lotu ptaka”. Realistyczny pięcioosiowy wolant zapewnia precyzyjną kontrolę nad samolotem. Kontrolery stawiają naturalny opór jak w prawdziwej maszynie czyniąc symulator jeszcze bardziej realistycznym. Niezależnie od pozycji wolantu, wszystkie przyciski znajdują się zawsze w Twoim zasięgu. Moduł dźwigni przepustnicy, to idealne rozwiązanie dla osób lubiących symulacje lotów maszynami wielosilnikowymi. Moduł dźwigni przepustnicy umożliwia rozszerzoną kontrolę nad maszyną w konfiguracji wielosilnikowej.

To tylko początek naszych możliwości! Gwarantujemy rozrywkę na najwyższym poziomie!
Nie czekaj zarezerwuj swój lot już dziś!

Zarezerwuj termin