Atrakcje

Symulator Lotu Samolotem VR

Symulator Lotu Katowice

Symulator lotu samolotem VR! Usiądź wygodnie w wirtualnym kokpicie samolotu i ciesz się lotem w ruchomym symulatorze lotu VR . Główną cechą symulatora lotu samolotem VR to 2 ruchome siłowniki generujące przeciążenia dochodzącym do 2G!!! Nauczymy Cię podstaw latania samolotem Beechcraft King Air C90 lub jeśli wolisz wskocz na miejsce kapitana i wyląduj potężnym Boeing 747-400 na jednym z najbardziej ruchliwych lotnisk na świecie. Lot w ruchomym symulatorze lotu odzwierciedla prawdziwe warunki panujące podczas lotu. Przygoda w Symulatorze Lotu VR to super zabawa podczas wyjść ze znajomymi, imprez integracyjnych, wieczorów panieńskich, wieczorów kawalerskich czy urodzin dla dzieci.  Przygoda za sterami symulatora lotu wreszcie dostępna dla wszystkich w salonie VR w Katowicach!

Przed wizytą w naszym salonie, zarezerwuj sobie miejsce!

Symulator lotu samolotem Katowice Symulator lotu samolotem Katowice Symulator lotu samolotem Katowice Symulator lotu samolotem Katowice Symulator lotu samolotem Katowice

Symulator Lotu Odrzutowcem

Zasiądź za sterami legendy F-18 Hornet i spróbuj ją okiełznać! Realistyczny ruchomy symulator lotu samolotem pozwoli Ci poczuć się niczym prawdziwy pilot. Wzlecieć na niebotyczną wysokość i osiągać wielkie prędkości pikując w dół. Nie uwierzysz, że to tylko symulacja! Wychodząc zażądasz spadochronu! Symulator lotu samolotem VR daje nieograniczone możliwości: wybór wielu tras, lądowanie na różnych lotniskach i w różnych warunkach.

Symulator Lotu – Katowice

Niezależnie czy preferujesz loty prywatne czy komercyjne nasz symulator lotu samolotem VR to dla każdego entuzjasty lotów lotniczych obowiązkowa pozycja. Lot w symulatorze lotu samolotem to możliwość przekonania się jak wyglądają Katowice lub każde inne miejsce na świecie z „lotu ptaka”. Realistyczny pięcioosiowy wolant zapewnia precyzyjną kontrolę nad samolotem. Kontrolery stawiają naturalny opór jak w prawdziwej maszynie czyniąc symulator jeszcze bardziej realistycznym. Niezależnie od pozycji wolantu, wszystkie przyciski znajdują się zawsze w Twoim zasięgu. Moduł dźwigni przepustnicy, to idealne rozwiązanie dla osób lubiących symulacje lotów maszynami wielosilnikowymi, umożliwia rozszerzoną kontrolę nad maszyną w konfiguracji wielosilnikowej.

To tylko początek naszych możliwości! Gwarantujemy rozrywkę na najwyższym poziomie!
Nie czekaj zarezerwuj swój lot już dziś!

Rezerwacja