Atrakcje

Stanowiska VR

salon gier vr

Największy salon gier VR w Katowicach

Zastanawiasz się, jak wygląda wirtualna rzeczywistość? Chcesz wiedzieć, jak wyglądają gry i czy dobrze sobie poradzisz w grze? Proponujemy różnorodne gry i aplikacje VR. To od Ciebie zależy, w co zagrasz. Grając, masz niesamowite wrażenie, że naprawdę  jesteś w danym miejscu.

Wejdź z nami do wirtualnego świata!

Musisz wybrać się na niewiarygodną wycieczkę do innych wymiarów! Oprócz doskonałej zabawy, odkrywaj nowe światy i co najważniejsze, przeżyj coś, czego nie zapomnisz przez bardzo długi czas. To tylko początek możliwości, jakie daje Ci wirtualna rzeczywistość.

Cybermagia salon VR Cybermagia salon VR Cybermagia salon VR Cybermagia salon VR Cybermagia   Cybermagia   Cybermagia   Cybermagia   Cybermagia   Cybermagia   Cybermagia

Impreza w salonie VR

Korzystaj ze stanowisk wirtualnej rzeczywistości wyposażonych w gogle VR  HTC VIVE oraz Oculus Rift. W salonie gier VR z naszą pomocą zapewnisz swoim gościom wyjątkową zabawę, wzbogacisz firmowy event. Tworzymy niesamowite show w wirtualnej rzeczywistości. Pokazujemy jak wygląda ekstremalna jazda na rollercoasterze, wyścig superszybkim samochodem, lot w kosmosie oraz wiele innych niesamowitych doznań!

Cybermagia Urodziny Cybermagia Integracja Cybermagia Urodziny Cybermagia Integracja Cybermagia Urodziny Cybermagia Integracja Cybermagia Integracja

 

Zarezerwuj termin