Imprezy

Urodziny dla dzieci

Urodziny dla dzieci

Urodziny dla dzieci, imieniny… okazja do wspólnego świętowania zawsze się znajdzie. Chcemy bawić się w domu lub w wynajętym lokalu, ale jakby to powiedziała młodzież, „na bogato”, z niecodziennymi atrakcjami – najlepszymi atrakcjami.
Organizacja zamkniętego wydarzenia to czasem nie lada wyzwanie, ale dobra wiadomość jest taka, że ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Nasze atrakcje na urodziny dla dzieci, imieniny czy różnego rodzaju rocznice pozwalają aby Twoi goście doświadczyli czegoś zupełnie innego, nierealnego, niesamowitego…wirtualnego!
Urodziny dla Dzieci w Katowicach

Spraw by goście Cię zapamiętali!

Razem dostarczymy im doświadczenie, o którym będą głośno mówić, a jeszcze dłużej je wspominać. Z naszą pomocą podczas urodzin dla dziecka zapewnisz swoim gościom wyjątkową zabawę, wzbogacisz imprezę. Tworzymy niesamowite show w wirtualnej rzeczywistości. Pokazujemy jak wygląda ekstremalna jazda na rollercoasterze, wyścig superszybkim samochodem, lot w kosmosie oraz wiele innych niesamowitych doznań!
Urodziny dla dzieci Cybermagia
Możliwości do wyboru jest naprawdę bardzo wiele. Ponadto na każdym stanowisku VR będziecie mieli Państwo do dyspozycji kilkadziesiąt aplikacji z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości. Np. ekstremalne huśtawki, skok na bungee, spacer po desce na wysokości kilkuset metrów, horrory, gry zręcznościowe, strzelanki, aplikacje relaksujące itp. Dla każdego znajdziemy coś odpowiedniego.

Slot Cars Cybermagia Katowice

Urodziny dla Twojego dziecka w Katowicach!

Przez cały czas trwania imprezy obsługujemy sprzęt, dbamy o każdy szczegół tak, by zabawa była na najwyższym poziomie! Im więcej dostarczymy emocji, tym lepsza  będzie impreza. Dzięki technologii VR, zapewnisz uczestnikom przygodę, podczas której doświadczą czegoś absolutnie niecodziennego. Technologia Virtual Reality pozwala oderwać się od codziennych ról, dodaje odwagi i zachęca do większej otwartości. Wystarczy emocjonujące zadanie, które porwie całą drużynę do walki o wspólny cel.
Urodziny Cybermagia Katowice Urodziny Cybermagia Katowice 1 Urodziny Cybermagia Katowice 7 Urodziny Cybermagia Katowice 6 Urodziny Cybermagia Katowice 5 Urodziny Cybermagia Katowice 4 Urodziny Cybermagia Katowice 3 Urodziny Cybermagia Katowice 2
Do obsługi stref VR przeznaczyliśmy najwyższej klasy komputery, które gwarantują maksymalne zanurzenie w wirtualnej rzeczywistości i bezproblemowe przeprowadzenie każdej imprezy. Przekonaj się, co potrafi współczesna technologia. Przekrocz granicę świata realnego, która zaciera się dzięki rozwiązaniom najnowszej generacji.
Urodziny dla dzieci Katowice

Gwarantujemy Pełen pakiet atrakcji dostępny na każdej imprezie!

Chcesz mieć wyjątkowe urodziny, pełne zabawy i rywalizacji? Świetnie! Razem wymyślimy formę, która będzie Wam najbardziej odpowiadała!

Skontaktuj się z nami już dziś, a przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Kontakt

Zdecydowani na imprezę? Zarezerwuj lokal!

Rezerwacja Lokalu