Aktualności

Oferta eventowa – Mobilny Salon Gier VR – Gogle VR na Wynajem

Mobilny Salon Gier VR - Cybermagia

Gogle VR na Wynajem – Mobilny Salon Gier VR

Wirtualna Rzeczywistość to doskonała rozrywka dla każdego, bez względu na wiek, dostosowujemy naszą ofertę w zależności od preferencji Klienta. Ostatnio nasze stanowiska VR stanowiły atrakcję na firmowym pikniku integracyjnym, na którym gośćmi byli przede wszystkim najmłodsi ze swoimi rodzicami. Mobilny  salon gier VR cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Gogle VR na Wynajem - Mobilny Salon Gier VR - Cybermagia

Gogle VR – wynajem na imprezę

Na ostatnim pikniku rodzinnym korzystaliśmy z gogli VR Oculus Rift. Oferowany przez nas sprzęt to najwyższa półka, jeśli chodzi o sprzęt do Wirtualnej Rzeczywistości. Gogle używane w mobilnym salonie VR to tylko część zestawu, poza tym są także czujniki ruchu przenoszące ruchy uczestnika do gry. Nie wolno zapominać o kontrolerach, zmieniających się w wirtualne ręce w trakcie gry. Niewątpliwą zaletą jaką posiadają nasze mobilne salony VR jest ilość aplikacji. Gwarantujemy, że dla każdego znajdziemy coś odpowiedniego! Strzelanki, wyścigi, loty, łamigłówki, malowanie, podróże, rollercoastery i wiele innych fantastycznych, nowoczesnych atrakcji dostępnych dla każdego.

Na naszym pikniku nie może zabraknąć atrakcji dla najmłodszych. Z pewnością każdy maluch znajdzie coś dla siebie. Wykwalifikowani animatorzy, organizują dla dzieci różnorodne konkursy, zabawy i gry. Maluchom możemy udostępnić pokaz bajek w goglach wirtualnej rzeczywistości. Organizujemy kącik dla małych plastyków i konkursy muzyczne, a to wszystko w wirtualnym świecie. Gwarantujemy, że każde dziecko będzie się doskonale bawić. Zajmujemy się organizacją zabaw dla wszystkich pokoleń. Przez cały czas trwania imprezy obsługujemy sprzęt, dbamy o każdy szczegół tak, by zabawa była na najwyższym poziomie! Im więcej dostarczymy emocji, tym lepsza będzie impreza. Dzięki technologii VR, zapewnisz uczestnikom pikniku rodzinnego przygodę, podczas której doświadczą czegoś absolutnie niecodziennego. Technologia Virtual Reality pozwala oderwać się od codziennych ról, dodaje odwagi i zachęca do większej otwartości. Wystarczy emocjonujące zadanie, które porwie całą drużynę do walki o wspólny cel.

Symulatory jazdy, symulator lotu samolotem oraz wirtualna rzeczywistość to bardzo popularne urządzenia mające niezwykłą sympatię absolutnie wszystkich uczestników na pikniku firmowym.

Skontaktuj się z nami już dziś, a przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Kontakt