Wigilia firmowa

Wigilia firmowa w Katowicach

Gdy w sklepie zaczynasz zauważać pierwsze choinki czy czekoladowe mikołaje, a w telewizji zaczynają pojawiać się reklamy z grubym staruszkiem w czerwonym fraku, a dodatkowo w radiu słychać zapomniany przez cały rok i powracający zawsze w grudniu przebój Last Christmas, to wiedz, że czas znaleźć miejsce na wigilię firmową.
Nie lubisz tradycyjności, tylko cenisz sobie nowoczesność? Chcesz by twoi pracownicy zapamiętali na zawszę wigilijkę firmową i wspominali ją przez długi czas? Proponujemy, by została ona urządzona w magicznym miejscu, czyli Cybermagii.

Wigilia firmowa w Katowicach

Spotkanie integracyjne

Spotkanie u nas będzie idealnym pomysłem by spędzić czas z ludźmi, z którymi poza rodziną mamy najwięcej styczności. Dodatkowo będzie to wszystko służyło integracji w zespole. Taki rodzaj wigilijki firmowej będzie idealnym momentem również do świętowania minionego roku.

Mamy do zaoferowania stanowiska wirtualnej rzeczywistości, które przeniosą pracowników do magicznego świata. Który będzie dla nich odstresowaniem od życia codziennego. Dodatkowo są przygotowane inne atrakcje jak gry na konsolach, symulator lotu samolotem, symulator rollercoastera, symulatory jazdy. Wszystko to będzie służyło integracji pracowników, co prawdopodobnie przełoży się na lepsze wyniki w pracy. Oferujemy również rozłożenie stołów, przy których państwo będą mogli wygodnie usiąść w przerwie od grania, zjeść coś, czy uzupełnić płyny. Wiadomo, że nie każdy lubi siedzieć kilka godzin przy stole i tylko jeść, jeść i jeść.

Impreza firmowa Katowice Impreza firmowa Katowice Impreza firmowa Katowice Impreza firmowa Katowice Impreza firmowa Katowice Impreza firmowa Katowice Impreza firmowa Katowice Impreza firmowa Katowice Impreza firmowa Katowice

Nowoczesne spotkanie pracowników

Dlatego zorganizowanie wigilijki w Cybermagii, jest znakomitym pomysłem, bo przez większość czasu jesteśmy w ruchu, czyli spędzamy aktywnie czas.
Wigilia firmowa, to jest nieodzowny element praktycznie każdej firmy. Spędzanie grudniowego czasu jest niesamowite nie tylko w rodzinnym gronie, ale Także w gronie znajomych z pracy, ponieważ święta, to idealny czas by zatroszczyć się o relacje międzyludzkie. Już za niedługo usiądziemy wszyscy razem przy wigilijnym stole wraz z nasza ukochaną rodziną. Zanim jednak do tego dojdzie, to zorganizujcie wigilijke firmową w Cybermagii, byście wszyscy poczuli magię nadchodzących świąt Bożego Narodzenia w nowoczesny sposób.

CENNIK ORGANIZACJI IMPREZY WIGILIJNEJ

2 godziny 900 zł
3 godziny 1300 zł
4 godziny 1700 zł

W cenie pełna i wyłączna rezerwacja lokalu + słodkie oraz słone przekąski, napoje, kawa, herbata.
Powyżej 12 osób każda kolejna osoba + 30 zł/godz. (Maksymalnie do 20 osób)

Rezerwacja

Rezerwacja lokalu - zadatek