Atrakcje

Symulatory jazdy

Symulatory Jazdy GT

Wybierając symulatory jazdy, możesz poczuć się jak prawdziwy kierowca rajdowy lub wyścigowy. Wspaniale urozmaici każdy rodzaj imprezy. Zapewnia niesamowitą dawkę adrenaliny. Jeśli lubisz się ścigać i rywalizować, koniecznie wypróbuj profesjonalny symulator jazdy.
W lokalu czekają na Państwa 3 ruchome symulatory jazdy GT!

Przed wizytą w naszym salonie, zarezerwuj sobie miejsce!

Symulator Jazdy GT

Symulatory Jazdy GT – Impreza Motoryzacyjna

Sprawimy, że państwa impreza będzie niezapomniana, a możliwość jazdy symulatorem  wywoła niesamowite emocje nie tylko u kierowców, także wśród osób bez doświadczenia za kierownicą. Poziom wrażeń podniesie rywalizacja między uczestnikami wydarzenia, którą zapewnimy dzięki organizacji turnieju z pomiarem czasu!

Przez cały czas trwania imprezy obsługujemy sprzęt, dbamy o każdy szczegół tak, by zabawa była na najwyższym poziomie! Dzięki technologii zastosowanej w symulatorze jazdy, zapewnisz uczestnikom przygodę, podczas której doświadczą czegoś absolutnie niecodziennego.

W naszej bazie danych mamy kilkaset samochodów i torów z całego świata. Wszystkie samochody gwarantują doskonałą symulację wyścigów rajdowych i umożliwiają dobór zaawansowanych ustawień, podobnych jak w autentycznych maszynach.

Symulator Jazdy GT – 5D jest wyposażony w:

  • 2 niezależne siłowniki gwarantujące przeciążenia dochodzącym do 2G, a także szybką i niezawodną reakcję!
  • Kierownicę o niesamowitej czułości. Kierownica jest wyposażona w 12 przycisków, które zostały intuicyjnie rozmieszczone w celu pełnej kontroli. Średnica kierownicy wynosi 28 centymetrów, dzięki czemu poczujesz się jak za kierownicą prawdziwego samochodu. Gumowane wykończenie zapewnia także dokładny i pewny chwyt oraz najwyższy komfort.
  • 3 metalowe pedały z możliwością indywidualnego ustawienia nacisku. Pedały są odpowiednio dociążone oraz posiadają specjalną fakturę dla lepszej przyczepności, co gwarantuje perfekcyjną stabilność podczas jazdy.
  • Fotel wyścigowy jest w pełni regulowany, dzięki temu elementy sterujące są zawsze w odpowiednim ustawieniu, co zapewnienia maksymalną kontrolę i realizm jazdy.

POCZUJ SIĘ JAK KIEROWCA RAJDOWY!!!
Poczujesz się jak w prawdziwym samochodzie rajdowym.
Wkrocz z Nami do świata wyścigów !!

Rezerwacja

Symulator Jazdy na wynajem

Oferujemy wynajem symulatora jazdy GT – 5D na eventy, imprezy integracyjne, targi branżowe. Wynajmując nasz symulator GT – 5D gwarantujemy profesjonalną obsługę, branding symulatora marką klienta oraz przygotowanie specjalnych turniejów wyścigowych dla firm, które chcą urozmaicić i podnieść poziom eventów, imprez firmowych, wydarzeń integracyjnych, wystaw na targach branżowych czy prezentacji produktów.

Więcej informacji – tutaj