Atrakcje

Symulator Rollercoastera VR

Symulator rollercoastera VR Cybermagia

Symulator Rollercoastera VR to niezwykłe połączenie realnego świata z wirtualną rzeczywistością, w rozpędzonej do granic możliwości kolejce górskiej!  Dzięki specjalnie przygotowanemu stanowisku oraz profesjonalnemu wyposażeniu, na które składają się m.in. gogle wirtualnej rzeczywistości  oraz dynamiczny fotel wyposażony w ruchome siłowniki, który został specjalnie zaprojektowany na potrzeby symulatora kolejki górskiej. Każdy uczestnik wirtualnej jazdy w symulatorze ma możliwość rozbudzenia wszystkich swoich zmysłów odczuwanych przy przejażdżce prawdziwym rollercoasterem!

Dzięki technologii zastosowanej w ruchomym symulatorze rollercoastera VR, zapewnisz sobie przygodę, podczas której doświadczysz czegoś absolutnie niecodziennego.
Do obsługi symulatora rollercoastera VR przeznaczyliśmy najwyższej klasy komputer, w związku z tym gwarantujemy maksymalne zanurzenie w wirtualnej rzeczywistości. Przekonaj się, co potrafi współczesna technologia. Przekrocz granicę świata realnego, która zaciera się dzięki rozwiązaniom najnowszej generacji.

Nie czekaj, zamów przejażdżkę rollercoasterem już dziś!

Przed wizytą w naszym salonie, zarezerwuj sobie miejsce!

Rezerwacja