Imprezy

Spotkania integracyjne dla pracowników

Spotkania integracyjne dla pracowników

Spotkanie integracyjne dla pracowników – Zastanawiasz się nad organizacją imprezy dla pracowników, lecz wciąż brakuje Ci pomysłu? Chciałbyś, aby wszyscy dobrze się bawili? Nie zadowalają Cię szablonowe rozwiązania i nudne programy integracyjne? To zupełnie tak jak nas!

Salon Gier VR Katowice

Prawidłowo zorganizowana impreza integracyjna zapewni firmie wiele korzyści związanych z poprawą relacji między pracownikami. Dzięki niej może zostać zminimalizowany stres, wzrasta poczucie przynależności do firmy i lojalność wobec niej. Impreza integracyjna dla pracowników może zatem poprawić atmosferę w miejscu pracy, zmienić nastawienie pracowników i wpłynąć na ich motywację. Nie można oczywiście zapominać o podnoszeniu kwalifikacji pracowników podczas imprezy połączonej ze szkoleniem.

Jednym ze sposobów na oderwanie grupy pracowników od codziennych obowiązków jest organizacja spotkania integracyjnego z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości. Podobne wydarzenia motywują do pracy oraz pełnią istotną rolę w budowaniu atmosfery w zespole.

Wieczór Kawalerski w Katowicach

Aby podtrzymywać atmosferę zadowolenia pośród pracowników, warto pomyśleć o organizacji imprezy firmowej z wykorzystaniem wspólnej rywalizacji podczas wyścigów na symulatorach jazdy. Możliwy jest indywidualny branding na symulatorze jazdy oraz tablicy wyników.

Właściwie zorganizowane spotkanie integracyjne dla pracowników może zaowocować zbudowaniem zgranego i efektywnego zespołu. Warto zatem doskonale ją zaplanować i zagwarantować pracownikom niezapomniane wrażenia i kreatywną zabawę, która wzmocni ich motywację. Doskonałą atrakcją na imprezę jest wirtualna rzeczywistość. Wszystko oczywiście w myśl zasady, że zmotywowany pracownik – to dobry pracownik.

Spotkania integracyjne dla pracowników organizowane przez nas charakteryzują się pełnym profesjonalizmem, efektywnością, a także bardzo dużą dawką humoru. Ponadto w znacznym stopniu wpływają na budowanie doskonałych relacji pomiędzy pracownikami. Nasz zespół posiada wysokie kwalifikacje, poparte kilkuletnim doświadczeniem doświadczeniem w organizacji spotkań integracyjnych dla pracowników. To, czym się zajmujemy, autentycznie jest naszą pasją. Organizujemy wyjątkowe imprezy dla pracowników, mające na celu wspieranie integracji zespołu, a także tworzenie mocnych relacji z przełożonymi, co gwarantuje zbudowanie przyjaznej atmosfery oraz polepszenie komunikacji w miejscu pracy.

Pomyśl, ile uśmiechów stworzysz zabawną grą w wirtualnej rzeczywistości czy rywalizacją na symulatorach.

Pomysły na imprezę firmową

Organizujemy imprezy do 20 osób

Skontaktuj się z nami już dziś, a przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Kontakt

W okresie świątecznym proponujemy spotkania wigilijne
Wigilia Firmowa

CENNIK ORGANIZACJI IMPREZY

Czas wt. – pt. sb. – nd.
2 godziny 999 zł 1099 zł
3 godziny 1499 zł 1599 zł
4 godziny 1999 zł 2099 zł

W cenie pełna i wyłączna rezerwacja lokalu + słodkie oraz słone przekąski, napoje, kawa, herbata.
Powyżej 12 osób każda kolejna osoba + 40 zł/godz. (Maksymalnie do 20 osób)

Zarezerwuj lokal!

Rezerwacja

Rezerwacja lokalu - zadatek