Imprezy

Spotkania integracyjne dla pracowników

Spotkania integracyjne dla pracowników

Spotkanie integracyjne dla pracowników – Zastanawiasz się nad organizacją imprezy dla pracowników, lecz wciąż brakuje Ci pomysłu? Chciałbyś, aby wszyscy dobrze się bawili? Nie zadowalają Cię szablonowe rozwiązania i nudne programy integracyjne? To zupełnie tak jak nas!

Impreza integracyjna dla pracowników

Prawidłowo zorganizowana impreza integracyjna zapewni firmie wiele korzyści związanych z poprawą relacji między pracownikami. Dzięki niej może zostać zminimalizowany stres, wzrasta poczucie przynależności do firmy i lojalność wobec niej. Impreza integracyjna dla pracowników może zatem poprawić atmosferę w miejscu pracy, zmienić nastawienie pracowników i wpłynąć na ich motywację. Nie można oczywiście zapominać o podnoszeniu kwalifikacji pracowników podczas imprezy połączonej ze szkoleniem.

Jednym ze sposobów na oderwanie grupy pracowników od codziennych obowiązków jest organizacja spotkania integracyjnego z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości. Podobne wydarzenia motywują do pracy oraz pełnią istotną rolę w budowaniu atmosfery w zespole.

Impreza integracyjna Cybermagia Impreza integracyjna Cybermagia Impreza integracyjna Cybermagia Impreza integracyjna Cybermagia Impreza integracyjna Cybermagia Impreza integracyjna Cybermagia Impreza integracyjna Cybermagia Impreza integracyjna Cybermagia Impreza integracyjna Cybermagia

Aby podtrzymywać atmosferę zadowolenia pośród pracowników, warto pomyśleć o organizacji imprezy firmowej z wykorzystaniem wspólnej rywalizacji podczas wyścigów na symulatorach jazdy. Możliwy jest indywidualny branding na symulatorze jazdy oraz tablicy wyników.

Właściwie zorganizowane spotkanie integracyjne dla pracowników może zaowocować zbudowaniem zgranego i efektywnego zespołu. Warto zatem doskonale ją zaplanować i zagwarantować pracownikom niezapomniane wrażenia i kreatywną zabawę, która wzmocni ich motywację. Doskonałą atrakcją na imprezę jest wirtualna rzeczywistość. Wszystko oczywiście w myśl zasady, że zmotywowany pracownik – to dobry pracownik.

Spotkania integracyjne dla pracowników organizowane przez nas charakteryzują się pełnym profesjonalizmem, efektywnością, a także bardzo dużą dawką humoru. Ponadto w znacznym stopniu wpływają na budowanie doskonałych relacji pomiędzy pracownikami. Nasz zespół posiada wysokie kwalifikacje, poparte kilkuletnim doświadczeniem doświadczeniem w organizacji spotkań integracyjnych dla pracowników. To, czym się zajmujemy, autentycznie jest naszą pasją. Organizujemy wyjątkowe imprezy dla pracowników, mające na celu wspieranie integracji zespołu, a także tworzenie mocnych relacji z przełożonymi, co gwarantuje zbudowanie przyjaznej atmosfery oraz polepszenie komunikacji w miejscu pracy.

Pomyśl, ile uśmiechów stworzysz zabawną grą w wirtualnej rzeczywistości czy rywalizacją na symulatorach.

Pomysły na imprezę firmową

Organizujemy imprezy do 20 osób

Skontaktuj się z nami już dziś, a przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Kontakt

W okresie świątecznym proponujemy spotkania wigilijne
Wigilia Firmowa

CENNIK ORGANIZACJI IMPREZY

Czas wt. – pt. sb. – nd.
2 godziny 999 zł 1099 zł
3 godziny 1499 zł 1599 zł
4 godziny 1999 zł 2099 zł

W cenie pełna i wyłączna rezerwacja lokalu + słodkie oraz słone przekąski, napoje, kawa, herbata.
Powyżej 12 osób każda kolejna osoba + 40 zł/godz. (Maksymalnie do 20 osób)

Zarezerwuj lokal!

Rezerwacja

Rezerwacja lokalu - zadatek