Atrakcje

Slot Cars

Slot Cars Katowice

W naszej ofercie znajdziesz też slot cars. To wspaniała atrakcja zarówno dla dorosłych i dzieci. Auta ścigają się po specjalnych szynach. Każdy zawodnik korzystając z kontrolera, może w dowolnym momencie przyspieszyć, zwolnić i zmienić pas ruchu. Do zestawu dołączony jest też nowoczesny system pomiaru czasu. Wyniki zawodników podawane są z dokładnością do setnej sekundy.

Przed wizytą w naszym salonie, zarezerwuj sobie miejsce!

Slot Cars Cybermagia

Sprawdzą się wspaniale na  imprezach firmowych i integracyjnych. Możesz też w ten sposób uatrakcyjnić swoje urodziny lub po prostu spotkanie ze znajomymi. Nie musisz mieć prawa jazdy, aby zostać kierowcą wspaniałego wyścigowego auta. Slot Cars zapewniają doskonałą rozrywkę.

Slot Cars Cybermagia Katowice

 

Zarezerwuj termin

Oferta Eventowa

Slot Cars na wynajem

Wynajem i profesjonalna obsługa -wyjątkowy Tor Slot Cars. Idealna atrakcja na eventy, imprezy integracyjne i pikniki. To wspaniała atrakcja zarówno dla dorosłych i dzieci. Świetnie sprawdzi się również na targach motoryzacyjnych i klimatycznych wieczorach rajdowych. To prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników motoryzacji.

Slot Cars na wynajem Katowice

Ekscytująca rywalizacja

Pozwala na fascynującą rywalizację. Dlatego jest to wyjątkowa atrakcja na imprezy firmowe. Umożliwia szybką integrację wszystkich pracowników. Auta ścigają się po specjalnych szynach, z których czerpią zasilanie. Każdy zawodnik korzystając z kontrolera, może w dowolnym momencie przyspieszyć, zwolnić i zmienić pas ruchu.

Do zestawu dołączony jest też nowoczesny ekran LCD, który pozwala na dokładny cyfrowy pomiar czasu. Wyniki zawodników podawane są z dokładnością do setnej sekundy. Każdy wyścig trwa kilka minut.

Zawody na najwyższym poziomie

W zawodach biorą udział jednocześnie 4 osoby. Dzięki temu w ciągu godziny z toru może skorzystać nawet kilkadziesiąt osób.

Slot Cars zapewnia rywalizację zapierającą dech w piersiach. Taka atrakcja z pewnością zachwyci wszystkich uczestników imprezy. Gwarantujemy wielką frajdę i dreszczyk emocji wszystkim uczestnikom zabawy.

Tor Slot Cars Cybermagia

Mobilny tor Slot Cars 

Tor instalujemy na specjalnej makiecie. Idealnie zmieści się zarówno pod typowym namiotem eventowym, jak i na outdoorowych imprezach, np. piknikach czy festynach firmowych. Tor może liczyć kilkadziesiąt metrów. 

Wielkość makiety i długość toru dostosowujemy do danego miejsca. Gwarantujemy też kompleksową i wykwalifikowaną obsługę. Profesjonalny animator wyjaśnia wszystkie zasady i obsługę samochodów.  Zawody cieszą się coraz większą popularnością na eventach. Wygrywa ten, kto przejedzie np. 10 okrążeń w najszybszym czasie bez wypadnięcia z toru.

Cybermagia slot cars na wynajem Cybermagia slot cars na wynajem Cybermagia slot cars na wynajem Cybermagia slot cars na wynajem Cybermagia slot cars na wynajem

Największą zaletą jest rozgrywanie zawodów w czasie rzeczywistym. Dzięki temu wszyscy mogą się doskonale bawić. Koszt ustalany jest indywidualnie. Zapewniamy montaż i demontaż.

Wyścigi samochodowe Slot Cars są fascynującą i ekscytującą atrakcją dla wszystkich fanów motoryzacji. Zawodnicy sterują realistycznymi, wspaniałymi modelami sportowych aut po specjalnym torze. Zostały wykonane z troską o najdrobniejsze szczegóły. Atrakcja jest dostępna dla każdego uczestnika eventu od 10 do 100 lat.

Slot Cars są doskonałą rozrywką. Pozwalają wspaniale się zrelaksować i odpocząć od wszystkich problemów. Urozmaicą każdą imprezę.

Skontaktuj się z nami już dziś, a przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Kontakt