Atrakcje

Stanowiska VR

Salon VR Katowice

Salon gier VR w Katowicach

Zastanawiasz się, jak wygląda wirtualna rzeczywistość? Chcesz wiedzieć, jak wyglądają gry i czy dobrze sobie poradzisz w grze? Proponujemy różnorodne gry i aplikacje VR. To od Ciebie zależy, w co zagrasz. Grając, masz niesamowite wrażenie, że naprawdę  jesteś w danym miejscu.

Przed wizytą w naszym salonie, zarezerwuj sobie miejsce!

Atrakcje dla Dzieci Śląskie

Salon Gier VR – 6 bezprzewodowych stanowisk VR – 4,5K

Nasz salon gier VR to 6 stanowisk VR oraz różnego rodzaju symulatory –  Wkrocz w przyszłość komputerowych gier wirtualnej rzeczywistości. Do Waszej dyspozycji oddajemy  6 stanowisk wirtualnej rzeczywistości z ulepszoną optyką zapewniającą ostrzejszy obraz z jaśniejszymi, żywszymi kolorami i zredukowanym efektem siatki w jakości 4,5K!

Salon Gier VR Katowice

 

Symulatory Jazdy w strefie VR

Wejdź z nami do wirtualnego świata!

Przykładowe Gry VR

Musisz wybrać się na niewiarygodną wycieczkę do innych wymiarów! Oprócz doskonałej zabawy, odkrywaj nowe światy i co najważniejsze, przeżyj coś, czego nie zapomnisz przez bardzo długi czas. To tylko początek możliwości, jakie daje Ci wirtualna rzeczywistość.

Salon Gier VR CYBERMAGIA

Impreza w salonie gier VR

Korzystaj ze stanowisk wirtualnej rzeczywistości wyposażonych w bezprzewodowe profesjonalne gogle VR o rozdzielczości 4,5K.
W salonie gier VR z naszą pomocą zapewnisz swoim gościom wyjątkową zabawę, wzbogacisz firmowy event. Tworzymy niesamowite show w wirtualnej rzeczywistości. Pokazujemy jak wygląda ekstremalna jazda na rollercoasterze, wyścig superszybkim samochodem na symulatorach jazdy, lot w kosmosie oraz wiele innych niesamowitych doznań!

Salon gier VR - Symulatory Jazdy

Przenosimy imprezy do innego wymiaru!

Niech wszyscy głośno mówią o Twoich imprezach, zaskocz gości! Planujesz event? Niech będzie inny, niech będzie jeszcze bardziej kosmiczny. Nie licz, że impreza sama się rozkręci, ponieważ tak się nigdy nie dzieje. Zadbaj o najbardziej godne uwagi atrakcje. Pokaż innym, kto organizuje najlepsze imprezy!

Salon Gier VR - Strefa VR Cybermagia

Możliwości do wyboru jest naprawdę bardzo wiele. Ponadto na każdym stanowisku VR będziecie mieli do dyspozycji kilkadziesiąt aplikacji z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości. Np. ekstremalne huśtawki, skok na bungee, spacer po desce na wysokości kilkuset metrów, horrory, gry zręcznościowe, strzelanki, aplikacje relaksujące itp. Dla każdego znajdziemy coś odpowiedniego. Scenariusz możemy dopasować do charakteru imprezy oraz Państwa preferencji. Nasze atrakcje podczas imprezy możesz dowolnie łączyć.

Rezerwacja