Atrakcje

Rower VR

Rower VR CYBERMAGIA Katowice

Symulator Jazdy Rowerem VR

Uwielbiasz jeździć na rowerze, ale pogoda za oknem Cię nie rozpieszcza? Ciągły deszcz, silny wiatr, padający śnieg nie są idealnymi warunkami do jazdy na rowerze? Jednak już nie musisz czekać na wiosnę, a tym bardziej na ładną pogodę. Oferujemy wszystkim miłośnikom rowerowych przejażdżek nową atrakcję – symulator jazdy rowerem VR!

W naszym salonie VR pojawił się symulator jazdy rowerem, z którym są połączone gogle wirtualnej rzeczywistości. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć nie tylko wyścigi kolarskie. Również inne ciekawe aplikacje uatrakcyjnią zabawę! Gdy założymy gogle zostaniemy przeniesieni do dowolnego miejsca. Pedałując powoli wprawiamy w ruch nasz rower vr, jednak gdy szybciej będziemy poruszać naszymi nogami, to nasz pojazd pojedzie szybciej. Jest to idealna opcja dla ludzi, którzy uwielbiają wirtualny świat i aktywności fizyczne, ponieważ dzięki temu spalamy kalorie poprzez wizytę w wirtualnym świecie.

Możliwości Symulatora Jazdy Rowerem VR

Jednak aplikacja nie proponuje tylko samego roweru. Możesz dosiąść pegaza, jak w prawdziwych bajkach. Możesz poczuć się jak żołnierz i poprowadzić czołg na froncie wojny. Oferujemy również zostanie pilotem helikoptera i latanie po niebieskim niebie, a także wcielenie się w kowboja na Dzikim Zachodzie. Wszystko to dzięki rowerowi vr.
Nie lubisz zwykłej jazdy na rowerku stacjonarnym, bo nie kręci cię wpatrywanie się w ścianę? Chcesz wyrwać się z domu? Chcesz się pobawić, ale równocześnie się poruszać i zgubić co nieco kalorii? Te minimalne 10 minut na rowerze VR sprawią, że powrócisz do świata realnego zmęczony, ale również zadowolony, że doświadczyłeś czegoś nowego, a endorfiny zapewnią ci humor na resztę dnia.
Jesteś początkującym rowerzystą i boisz się, że nie dasz rady przejechać tych 10 minut? Nie musisz się o nic martwić. Rower vr jest w stanie dopasować poziom do Twojej kondycji a także do wirtualnego podłoża i jego ukształtowania.

Gdy nie będzie pogody, to wpadaj śmiało do Cybermagii by troszkę się poruszać. Nawet gdy słońce będzie na niebie, to przybądź również do nas by na przykład polatać helikopterem. Niech sportowy duch wypełni całą Cybermagię, a endorfiny sprawią, że przejażdżka w wirtualnym świecie będzie niezapomniana.

Przed wizytą w naszym salonie, zarezerwuj sobie miejsce!

Zarezerwuj termin