Atrakcje

Karaoke

Karaoke Katowice

Zostań gwiazdą na imprezie!

Udostępniamy profesjonalny sprzęt z wykwalifikowaną obsługą techniczną. Taki sprzęt jest idealny na różnego rodzaju imprezy. Pomysłów na rozkręcenie wspaniałej zabawy jest naprawdę wiele. Jedne są droższe i wymagające, inne tańsze i mniej skomplikowane.

Szampańska zabawa dzięki zestawowi do karaoke

Im późniejsza godzina, tym większe jest zainteresowanie karaoke. To właśnie wyróżnia karaoke spośród wielu innych atrakcji. Zabawa może trwać całą noc i na pewno nikt się nie będzie nudził.

Gwarantujemy bogatą kolekcję utworów polskich i zagranicznych. Goście mogą wybierać różnorodne utwory muzyczne w wielu gatunkach muzycznych.

Interpretacje piosenek są naprawdę intrygujące, mogą wzruszać, rozbrajać lub rozśmieszać. Można je śpiewać solo lub na głosy. Wystarczy odrobina odwagi, aby wyjść na scenę. Jeśli się przełamiesz, zobaczysz, jak wspaniale możesz się bawić. Twoja pewność siebie zdecydowanie wzrośnie.

Świetna impreza dla wszystkich melomanów

Karaoke znakomicie urozmaici każdą imprezę. Bierzemy pod uwagę życzenia każdego klienta. Starannie wybieramy repertuar. Dostosowujemy go do potrzeb klienta. Organizujemy zabawę karaoke podczas imprez firmowych, wieczorów kawalerskich czy panieńskich, urodzin. Wyróżniamy się dużym profesjonalizmem.

Gwarantujemy doskonałą jakość dźwięku. Używamy profesjonalnych podkładów muzycznych i karty muzyczne najwyższej jakości. Dbamy też o jakość mikrofonów. Bierzemy pod uwagę, że niektórzy goście chcą tylko spokojnie posłuchać muzyki. Dobre mikrofony zapewniają doskonałą jakość dźwięku i możliwość śpiewania w dowolnym miejscu.

Wykorzystujemy nowoczesny projektor multimedialny. Na wielkim ekranie wyświetlany jest tekst, widoczny dla wszystkich uczestników zabawy. Tekst pojawia się dokładnie w tym momencie, w którym trzeba go zaśpiewać. Jest podzielony na sylaby i wspaniale zgrany z linią melodyczną. Wtedy śpiewanie jest prawdziwą przyjemnością. Karaoke to świetna zabawa.

Gwarantujemy niesamowitą zabawę i wspaniałe przeżycia na Twojej imprezie!

Kontakt