Pomysły Na Imprezę

Impreza muzyczna

Impreza muzyczna w Cybermagii

Impreza muzyczna w Cybermagii

Czy pamiętasz czasy dzieciństwa i chęć stania się kimś sławnym? Fascynowały cię takie osoby jak Freddie Mercury, Slash, Britney Spears czy Madonna? Marzyłeś, by pokazać swoje umiejętności w programach typu talent show? Na dzień dzisiejszy nie musisz iść do takiego telehitu. Możesz wpaść na imprezę muzyczną do Cybermagii.

Nie ma znaczenia, czy potrafisz śpiewać lub tańczyć. U nas poczujesz się tak swobodnie, nawet bez promili we krwi. Oferujemy profesjonalny sprzęt karaoke z największymi hitami minionych lat. Dzięki temu poczujesz się jak popularna gwiazda estrady. Tutaj nikt cię nie będzie oceniał. Tutaj nie ma wymagającego jury. Jesteście tylko wy, wasi znajomi i dobra zabawa.

Impreza muzyczna – Powtarzaj układ taneczny

Jeśli chcesz zorganizować imprezę muzyczną, a śpiewanie na niej nie jest jednak twoim marzeniem, to możesz bezproblemowo zatańczyć. Oferujemy taneczną grę na konsoli, która wyleje z ciebie siódme poty. Dodatkowo jest możliwa rywalizacja między znajomymi. Aż sześć osób, jest w stanie zatańczyć do popularnych hitów takich jak „Miłość w Zakopanym”, „Rave in the grave” czy „Rhythm of the night”.

Pomysł na Imprezę Rockową

To nie jest koniec naszej oferty na różne typy imprez muzycznych. Proponujemy wcielenie się w gitarzystę. Co z tego, że nigdy w życiu nie trzymałeś gitary w ręku. My Ci damy taka możliwość, a dodatkowo dzięki nam wystąpisz na scenie jako członek popularnych zespołów. Od Ciebie będzie zależało, czy tłum wyjdzie zadowolony z koncertu, czy też nie.

Strefa VR

Jeśli wcześniejsze propozycje na imprezę muzyczną nie przekonały Cię, to proponujemy przeniesienie się do wirtualnego świata. Będziesz musiał stanąć oko w oko z nadlatującymi  bloczkami, które trzeba będzie przeciąć w rytm muzyki. Jest to typ aplikacji, która Cię dosłownie wciągnie do modernistycznego świata.

Impreza muzyczna, to jest rodzaj takiego przyjęcia, który spodoba się wszystkim. Niesamowitym emocjom towarzyszy również spalanie kalorii, ponieważ jest się w ciągłym ruchu. Nie lubisz dyskotek, bo jest tam po prostu za duszno i tłoczno. Przyjdź do nas na imprezę muzyczną. Gwarantujemy świetna zabawę i niezapomniane chwile spędzone w blasku reflektorów.

Przed wizytą w naszym salonie, zarezerwuj sobie miejsce!

Rezerwacja

Rezerwacja lokalu - zadatek