Wieczór Kawalerski

Wieczór kawalerski w Katowicach

Wieczór Kawalerski w Katowicach! Miejsce oraz charakter imprezy, na której będziecie się bawić z Panem Młodym powinno być dopasowane do osobowości Pana Młodego.

Warto więc wyjść nieco poza schemat i tak jak Panowie zaplanować bardziej oryginalne atrakcje na wieczór. Może w końcu uda się zrobić coś, na co zwykle brakuje czasu lub funduszy? Dobrymi pomysłami na urozmaicenie męskiego spotkania może być rywalizacja w wirtualnej rzeczywistości .

Cybermagia to idealny pomysł na wieczór kawalerski w Katowicach. Podczas wieczoru kawalerskiego Panowie mieli okazję pobawić się na 6 stanowiskach wirtualnej rzeczywistości oraz rywalizować na torze slot cars który zapewnia rywalizację zapierającą dech w piersiach. Slot cars na wieczorze kawalerskim zachwycił wszystkich uczestników imprezy. Gwarantujemy wielką frajdę i dreszczyk emocji wszystkim uczestnikom zabawy podczas wieczoru kawalerskiego.

Faceci lubią wspólnie spędzać czas na wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej – szczególnie jeśli w grę wchodzi rywalizacja. I nie inaczej było tym razem. Ten wieczór kawalerski był wyjątkowy, bo trwał aż 10 godzin!

Wieczór Kawalerski Katowice

 

Panowie nie musieli się przejmować takimi kwestiami, jak złe warunki pogodowe czy duża odległość od domu. Wręcz przeciwnie! Im bardziej szalony pomysł się pojawiał, tym lepsza była zabawa. W końcu każdy mężczyzna ma w sobie coś z dziecka.

Szeroka baza gier jaką mamy do dyspozycji w strefie VR czy też na konsole, to gwarancja, że każdy podczas wieczoru kawalerskiego znajdzie na nich coś dla siebie odpowiedniego. Dopasujemy gry specjalnie do motywu przewodniego imprezy na przykład imprezy muzycznej lub sportowej. Gry w Cybermagii tworzą spójną całość, która wywrze niezapomniane wrażenie na uczestnikach imprezy takiej jak wieczór kawalerski.

Wieczór kawalerski w Katowicach = Prawdziwe Męskie Kawalerskie w Cybermagii! To ponad 70 symulacji.